Складські послуги

"БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА" максимально оптимізує логістичний ланцюг. Поки ви розвиваєте свій бізнес, ми займаємось організацією складського господарства.

А це включає в себе:
- широкий спектр навантажувально-розвантажувальних робіт та обробки вантажів у різних видах упаковки;
- поштучне якісне і кількісне приймання товару;
- сортування та зберігання;
- відбір товару;
- відстеження термінів придатності, облік сезонності і розпродажів;
- приймання повернень;
- стікерування;
- формування акційних наборів;
- проведення інвентаризацій (надання звітності, аналіз результатів).


Ваш товар ми зберігаємо у логістичному комплексі, загальна площа якого 20 000 кв.м. Він знаходиться в 16 км від Києва — у Бориспільському районі. Це будівля класу «В+». Склад має підлогу з антипиловим покриттям, на ньому підтримується постійний температурний режим від +15 до +24. Звісно, ми подбали і про безпеку, Ваша продукція застрахована в провідній європейській компанії, також приміщення обладнані сучасною системою пожежної сигналізації та цілодобовою охороною із відеоспостереженням. Із переваг організації складського господарства пишаємося наявністю складської облікової системи і повним технічним оснащенням розвантажувально-навантажувальної техніки.

І ще трошки про ставлення. “БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА” бере на себе відповідальність за зберігання вашого товару. А отже, ми ставимось до кожної упаковки і деталі з такою самою цінністю та бережливістю, як до власного майна. Ласкаво просимо у світ нового логістичного сервісу — “БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА”!

Транспортні послуги

Окрім складського зберігання, ми збудували ще й досконалу систему транспортно-експедиційних послуг. Ваш товар ми готові доправити, без перебільшення, у будь-який куточок не лише України, але й всієї земної кулі. Повнокомплектні чи збірні вантажі можуть вирушити у подорож, як наземним, так і морським чи авіа-транспортом.


При організації внутрішніх та міжнародних перевезень, “БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА” бере на себе всі додаткові питання — страхування вантажів і юридичний супровід.

При цьому, доставка здійснюється в максимально короткі терміни, із високим рівнем безпеки, і що важливо для кожного бізнесу, за вигідними тарифами.
Ласкаво просимо у світ нового логістичного сервісу — “БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА”!

Митно-брокерські послуги

Розмитнення — чи не найскладніший для підприємців етап в роботі з товаром.
“БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА” пропонує послуги з митного оформлення під ключ. Ми надаємо консультації з питань митно-брокерського обслуговування, а також — щодо складання необхідних документів для митного оформлення товару.


При митному оформленні беремо на себе проходження заходів нетарифного регулювання (ветеринарного, фітосанітарного, екологічного та інших видів державного контролю), оформлюємо вантажі в різних митних режимах.
Забезпечуємо юридичний супровід у разі виникнення спірних ситуацій при здійсненні зовнішньо-економічної діяльності. І все це стосується оформлення на усіх митних постах України. Ласкаво просимо у світ нового логістичного сервісу — “БЕРГЕР КАРГО УКРАЇНА”!