Про нас

“БЕРГЕР КАРГО” надає логістичні послуги, де до дрібних деталей продуманий повний цикл якісної організації складського зберігання та обробки вантажів, автомобільних, морських та авіаперевезень, а також митно-брокерського оформлення “під ключ”.

В організації логістичного процесу ми використовуємо сучасну WMS, що містить в собі величезний набір спеціалізованих функцій, які можуть задовольнити запити найвимогливіших клієнтів.

Ми поважаємо технологічні досягнення, однак все-таки впевнені, що за успіхом кожного з логістичних процесів, перш за все, стоять люди.

Тому в “БЕРГЕР КАРГО” працюють талановиті менеджери та управлінці, уважні експедитори, акуратні вантажники-комплектувальники, пильні водії і ще багато інших представників важливих для сфери професій. Ми цінуємо кожного, хто вкладає свої сили, час і талант задля впровадження в Україні логістичного сервісу нового рівня!

9

років на ринку

60 000

кв. м. складських площ

150+

працівників

100+

клієнтів

8

логістичних комплексів

“БЕРГЕР КАРГО” – це якісний логістичний сервіс, який дозволяє розширити можливості Клієнта на ринку.

Ми з повагою ставимося до кожного Клієнта, в незалежності від обсягу завдань, які перед нами стоять. Тому нам довіряють виробники побутової техніки та товарів повсякденного вжитку, промислові та рітейл-компанії, імпортери та міжнародні благодійні організації.

Про команду

Люди — наш найбільший потенціал. Ми впевнені, що будь-який якісний сервіс робить команда.

В “БЕРГЕР КАРГО” ми зібрали найкращих спеціалістів із наземних, авіа- та морських перевезень, складських фахівців та експертів митної справи.

І саме вони створюють логістичний сервіс нового рівня.

«Ми не можемо зробити абсолютно ВСЕ,
але ми в змозі зробити значно БІЛЬШЕ,
ніж це роблять інші.
Головне – Ваші БАЖАННЯ…»

– Валерій Баранівський, директор компанії “БЕРГЕР КАРГО”.

skladski poslugi

Наші клієнти

Без вас – не було б і нас. Ми цінуємо вашу довіру. І відносимося до вашого товару, як до власного. З повагою, цінністю і турботою. А от найвищий пік сервісу – це коли є любов до своєї справи і Клієнта.

Так от, “БЕРГЕР КАРГО” – це якісний логістичний сервіс. Сервіс, який дозволяє розширити можливості Клієнта на ринку.

Сервіс, що створений з любов’ю до ВАС – нашого Клієнта.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
prev
next