Транспортні послуги

Окрім складського зберігання, ми збудували ще й досконалу систему транспортно-експедиційних послуг. Ваш товар ми готові доправити, без перебільшення, у будь-який куточок не лише України, але й всієї земної кулі.

Повнокомплектні чи збірні вантажі можуть вирушити у подорож, як наземним, так і морським чи авіатранспортом.

При організації внутрішніх та міжнародних перевезень, “БЕРГЕР КАРГО” бере на себе всі додаткові питання — страхування вантажів і юридичний супровід.

При цьому доставка здійснюється в максимально короткі терміни, із високим рівнем безпеки, і що важливо для кожного бізнесу, за вигідними тарифами.

НАДАЄМО ВЕСЬ КОМПЛЕКС ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ

Транспортні послуги від “БЕРГЕР КАРГО” – це широко розвинена та чітко злагоджена система вантажних перевезень.

Ми доставляємо вантажі у будь-який куточок України та світу, беручи на себе всі турботи щодо страхування та юридичного супроводу. Співпрацюючи з нами Ви можете бути впевнені, що ваш вантаж безпечно та швидко дістанеться пункту призначення, адже в нашій команді працюють лише висококваліфіковані спеціалісти з величезним досвідом роботи.

Потрібні перевезення з Європи, Америки, Азії чи Близького Сходу?

Ми організовуємо роботу транспорту з понад 50 країн на всіх континентах і працюємо як з частковими (LTL і LCL), так і з повними (FTL і FCL) вантажами.

line img

1Сухопутні

Автомобільні перевезення вантажів – найзручніший спосіб вантажоперевезень з Європи. Але організовуючи перевезення європейськими країнами потрібно враховувати різноманітність нормативних актів кожної країни та зміну пікових сезонів, адже ці фактори можуть призвести до непередбачуваної затримки вантажів чи зривів термінів доставки до пунктів призначення.

З “БЕРГЕР КАРГО” вам не потрібно турбуватись про це. Адже організовуючи автомобільні перевезення ми враховуємо всі можливі непередбачувані фактори, надаємо гнучкі рішення та оперативно реагуємо на всі можливі виклики.

2Морські

Організовуючи міжнародні морські контейнерні перевезення ми знаходимо найзручніші транспортні ланцюги, щоб допомогти вам ефективно та вигідно використати цей спосіб вантажоперевезень та вчасно доставити продукцію до пункту призначення.

Співпрацюючи з командою “БЕРГЕР КАРГО” ви можете бути впевнені у прозорості та своєчасності виконання послуг. Згідно Вашим побажанням ми пропонуємо прискорені чи заощадливі поставки морським транспортом, найоптимальніші саме для Вас.

Завдяки багаторічному досвіду співробітництва з судновласниками та агентами ліній ми підберемо найкращий маршрут та надамо максимально прозору інформацію по термінам доставки та витратам, щоб ви мали можливість більш точно спланувати терміни та бюджет перевезення.

3Авіа

Авіаперевезення – найефективніший спосіб міжнародних перевезень, коли мова
йде про час та гнучкість.

Організація авіаперевезень з “БЕРГЕР КАРГО” – це співпраця лише з надійними авіаперевізниками, швидке реагування на всі можливі виклики та отримання найгнучкішого індивідуального підходу до організації перевезення.

  Інші наші послуги

  Складські послуги

  Митно-брокерські послуги

  Система автоматизації

  prev
  next